styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy  świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartośc - patrz tekst na główniej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Ciesielczyk idzie za ciosem i zawiadamia prokuraturę!

2015-01-17 15:27

- po zwycięstwie OBURZONEGO w sądzie

Po tym, jak Sąd Okręgowy w Tarnowie przyznał rację Markowi Ciesielczykowi i postanowił nie tylko unieważnić wybory w jednym z okręgów i zażądać przeprowadzenia ponownych, ale także wygasił mandaty wszystkich obecnych radnych w całym mieście, Ciesielczyk poszedł za ciosem i złożył do Prokuratury Rejonowej w Tarnowie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez osoby odpowiedzialne za brak nazwiska jednego z kandydatów do Rady Miejskiej na wszystkich (!) kartach do głosowania, na których to nazwisko powinno być.


Prokuratura zareagowała natychmiast! Już w poniedziałek, 19 stycznia przeprowadzone zostanie pierwsze przesłuchanie w tej sprawie. Ciesielczyk żąda pokrycia kosztów przeprowadzenia ponownych wyborów (ok. 100 tysięcy złotych) przez winnych.


Poniżej film z rozprawy, na której sąd postanowił unieważnic wybory:

FilmyWróć

Komentował kelner17-01-201517:17

Kwestia odpowiedzialności i kosztów kolejnych wyborów jest bardzo istotna. Mianowicie ja jako podatnik nie zamierzam płacić. Więc jestem pewien, że odpowiedzalne za tą sprawę osoby zostaną obciążone kosztami kolejnych wyborów.

Komentował jow20-01-201515:02

Tak panie Marku niech pan idzie za ciosem i porozbija układy politycznej korupcji.

Dodaj komentarz

* - pole wymagane